پروژه روکش آسفالت معابر شهری اردکان آغاز گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری، دکتر عبدالمطلب رهنما شهردار اردکان گفت: پروژه روکش آسفالت معابر شهری اردکان آغاز گردید.

شهردار اردکان با بیان اینکه امسال برای اولین بار از آسفالت پلیمری استفاده شده افزود: در این پروژه بیش از ۴۰.۰۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از معابر شهری اردکان روکش آسفالت می گردد. و به دلیل شدت سرما و میزان بالای بارندگی سالانه در سطح شهراز این آسفالت استفاده کردیم تا آسفالت معابر مقاومت بیشتری در برابر سرما و گرمای هوا و همچنین نفوذ آب داشته باشد.

وی گفت: تلاش این شهرداری بر این بود تا آسفالت معابر در تابستان انجام گیرد. اما بدلیل افزایش قیمت قیر و هزینه بالای پروژه آسفالت با پیگیریهای فراوان تامین مالی پروژه به کندی صورت گرفت که با مشخص شدن پیمانکار (با توجه به شرایط اقتصادی کشور پیمانکاران به صورت نقد انعقاد قرارداد می کنند) زمان اجرای پروژه به دیر انجامید.

رهنما در خصوص مطالبات شهرداری از ادارات حفار نیز گفت: از موارد دیگری که باعث تاخیر در انجام پروژه آسفالت شد؛ تاخیر در پرداخت مطالبات شهرداری از آبفا بود که متاسفانه مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان از این مطالبات که مربوط به سال ۹۸ است هنوز پرداخت نشده است.

شهردار اردکان در پایان از صبوری شهروندان فهیم اردکانی تقدیر نمود که همیشه در کنار شهرداری بوده اند.

در همین راستا از شهروندان عزیز تقاضا داریم جهت سهولت در اجرای این پروژه از تردد در معابر مورد آسفالت خودداری نمایند..

بازدید 3235 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 بهمن 1399 ساعت 10:41
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

جهت ارتباط باشهردار محترم از طریق زیر اقدام فرمایید

برچسب پایین صفحه

تصاویر پایین صفحه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…