آبان 20, 2018

گزارش درآمد و هزینه 6 ماهه اول سال 97 شهرداری اردکان

گزارش درآمد و هزینه 6 ماهه اول سال 97 شهرداری اردکان به شرح ذیل می باشد:   ...
مرداد 14, 2018

مجتمع تجاری اداری شهروند

پروژه مشارکتی شهردای اردکان و بخش خصوص این مجتمع در زمینی به مساحت 1200 متر ...
مرداد 1, 2018

عملیات داخلی ساختمان جدید شهرداری

نظر به همیات شهردار و مجموعه شهرداری و شورای شهر اردکان عملیات تکمیلی ساختمان ...
تیر 31, 2018

نگاهی بر اولین پارک شهربازی اردکان

پارکی با کابری های چند منظوره پارک ها و فضاهای سبز شهری از اهمیت خاصی برای ...

پروژه‌های در دست اقدام

خرداد 12, 2638
0
مراحل اجرائی رستوران پارک با زیر بنای ۴۴۰ متر مربع آغاز شد. مساحت کلی رستوران که شامل رستوران و محوطه روباز آن می باشد ، ۸۴۰ متر مربع است و در
خرداد 12, 2639
0
عملیات اجرائی محوطه سازی پارک بزرگ کوهپایه (غدیر) در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع آغاز به کار شده است . این اقدامات شامل مسیرهای دسترسی ، پله
خرداد 12, 2639
0
شهرداری اردکان در سال 1332 تاسیس گردیده و جزء 15 شهر اول فارس از لحاظ زمان تاسیس می باشد که متاسفانه فاقد یک ساختمان اداری در خور شهر و پرسنل می

آخرین مستندات

  • مناقصه
  • اطلاعیه ها
شهرداری اردکان در نظر دارد نسبت به خرید آسفالت به شرح زیر اقدام نماید.    
به اطلاع شهروندان محترم شهر اردکان می رساند در راستای اجرای ماده 47 قانون شهرداری و به استناد تبصره یک ماده قانون مالیات بر ارزش افزوده و بندهای 16،9 ماده 81 و ماده 85 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران بند 26 ماده 55 و ماده 74 قانون شهرداری و دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی و به استناد بند 9 ماده 80

عکس روز

 

سخن شهردار

  • سخن شهردار

    مدیریت شهري در ایران با محدودیتها و چالش هاي عمده اي روبرو است . این محدودیت ها از سویی با رشد جمعیت شهري (مطلق و نسبی) و افزایش نرخ شهرنشینی و شهرگرایی همراه است و از دیگر سو با ساختار سنتی نهادهاي محلی مواجه است که هنوز آمادگی تحولی ساختاري را در خود پیدا نکرده اند .

    ادامه مطلب...
شهردار اردکان در نشست خبری با اصحاب رسانه

شهردار اردکان در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان گفت : بزودی سه پروژه مهم در شهر اردکان افتتاح می گردد .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار اردکان در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه که در محل شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه شهرداری یک موسسه غیر انتفاعی جهت خدمات رسانی به عمومی مردم است که هزینه و درآمد خود را از عوارض شهروندان تامین می کند، اظهار داشت: اگر شهرداری را با سایر ادارات دولتی مقایسه کنیم عملا در دستگاههای اجرایی تنها مدیریت هزینه وجود دارد ولی در شهرداری مدیریت هزینه و مدیریت درآمد هر دو باهم بوده و هرچه شهر کوچکتر باشد درجه شهرداری پایین و سرانه درآمدی شهرداری کاهش خواهد یافت.

 رهنما تحقق پیش بینی بودجه در سال ۹۶ را صد در صد اعلام کرد و افزود: در سال ۹۷ نیز همچون سال گذشته پیش بینی بودجه به میزان ۷میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده که در سه ماه اول سال ۲۵ درصد از این بودجه، تحقق درآمد داشته ایم.

شهردار اردکان اصلی ترین منبع درآمد شهرداری را صدور پروانه بیان کرد و افزود: متاسفانه امسال ما شاهد کاهش ۳۰ درصدی درآمد نسبت به سال گذشته بوده ایم که علت اصلی این کاهش عدم تمایل شهروندان به ساخت و ساز شهری و رکود اقتصادی موجود است که در همین راستا شهرداری اردکان پروژه های عمرانی خوبی را انجام داده و در حال اجرا دارد.

رهنما اولین پروژه بزرگ در حال اجرای شهر اردکان را احداث پارک کوهپایه عنوان کرد و افزود: اعتبار اولیه این پروژه به مبلغ ۶۴ میلیارد ریال است که ۲۴ میلیارد ریال این مبلغ از محل تسهیلات سازمان شهرداری ها و مبلغ ۱۰میلیارد ریال از منابع دولتی و مابقی از منابع درآمد شهرداری تامین شده و شش پیمانکار همزمان اجرای این پروژه را دنبال می کنند و تاکنون محوطه سازی این پارک ۷۰ درصد و رستوران آن نیز ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امسال در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

شهردار اردکان با بیان اینکه نبود شهربازی یکی از نقاط ضعف این شهر است،ادامه داد: در اجرای پروژه پارک کوهپایه که از مهمترین پروژه ها در طول عمر شهرداری اردکان بوده به نیاز وخواسته های شهروندان توجه شده است که اجرای فونداسیون شهربازی با اعتباری بالغ بر ۱۶میلیارد ریال در زمینی به مساحت یک هکتار و ساخت سالن آمفی تئاتر روباز جهت اجرای مراسمات مذهبی و فعالیت های حوزه فرهنگی شهر از جمله این توجهات است.

 

 

 

رهنما در ادامه ضمن بیان اینکه دومین پروژه، احداث ساختمان اداری شهرداری است،اظهار داشت: ساختمان قدیمی شهرداری خطر آفرین و در شان مردم شهر اردکان نبود به همین جهت پروژه ساختمان اداری یکی از پروژه های اساسی منطقه است که با زیر بنای ۱۸۰۰ مترمربع و با استفاده از سازه نوین lsf درحال اجرا است .

وی هدف اصلی از استفاده از این سازه نوین را فرهنگ سازی و آشنایی مردم ومهندسین با این سازه جدید،عنوان کرد و افزود: طرح معماری برای این سازه دارای محدودیتی نمی باشد و قابلیت طراحی سازه برای معماری خاص با بازشوهای مختلف وجود داردو نیز در مقابل زلزله بسیار مقاوم است.

 

شهردار اردکان در خصوص اعتبار این پروژه نیز بیان داشت: اعتبار اولیه به مبلغ ۳۵ میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری تامین شده و در بودجه سال ۹۷ مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برای اتمام پروژه در نظر گرفته شده که این پروژه نیز تا پایان سال ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار اردکان در پایان با اشاره به اینکه تنها کشتارگاه این شهر از نظر بهداشتی و زیست محیطی مشکلات عدیده ای را برای شهروندان ایجاد کرده است،اظهار داشت: سومین پروژه بزرگ شهر، کشتارگاه شهرداری است که در منطقه فارسیجان با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است که ان شاالله تا بیست روز آینده افتتاح خواهد شد.

بازدید 3214 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 مرداد 1397 ساعت 10:30
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

جهت ارتباط باشهردار محترم از طریق زیر اقدام فرمایید

برچسب پایین صفحه

تصاویر پایین صفحه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…