مهر 21, 2020

رستوران شهرداری یک زیرساخت حیاتی و خدماتی شهر اردکان به عنوان یک شهر گردشگری است

یکی دیگر از پروژه هایی که در حوزه زیرساختی و تاسیسات شهری درشهراردکان توسط ...
مهر 21, 2020

شهردار اردکان گفت: اولویت ها را احساس و بر اساس اولویت ها اقدام کردم

بنده به عنوان شهردار این شهر اولویت ها را احساس کردم و براساس اولویت ها اقدام ...
مهر 13, 2020

در حوزه زیربنایی، شهر اردکان نیاز به پروژه های زیر ساختی دارد

دکتررهنما شهردار اردکان:   در حوزه زیربنایی ، شهراردکان نیاز به پروژه های ...
مهر 12, 2020

سایت دفن زباله، آرامستان و کشتارگاه سه زیر ساخت مهم در برنامه شهرداری اردکان

دفن زباله، آرامستان و کشتارگاه سه زیر ساخت مهم در برنامه شهرداری اردکان قرار ...
مهر 12, 2020

زیر سازی معابر شهرک شهدا

به گزارش روابط عمومی شهرداری اردکان در راستای بهسازی معابر شهری و سهولت در عبور ...
مهر 12, 2020

پارک کوهپایه

پارک کوهپایه به توسعه اراضی اطراف و رونق و توسعه شهر کمک می کند. طبق سند چشم ...
شهریور 31, 2020

ساماندهی ترافیک در معابر مرکزی شهر اردکان

در راستای روان سازی ترافیک و بهبود در رفت و آمد شهروندان محدودیت های ترافیکی در ...

پروژه‌های در دست اقدام

خرداد 12, 2639
0
شهرداری اردکان در سال 1332 تاسیس گردیده و جزء 15 شهر اول فارس از لحاظ زمان تاسیس می باشد که متاسفانه فاقد یک ساختمان اداری در خور شهر و پرسنل می
تیر 31, 2639
0
پارکی با کابری های چند منظوره پارک ها و فضاهای سبز شهری از اهمیت خاصی برای بهبود کیفیت جامعه برخوردارند. منظر سبز و پارک ها علاوه بر خدمات مهم زیست
مرداد 23, 2641
0
شهردار اردکان خبر داد:عملیات اجرائی بوستان شهدای گمنام آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری اردکان، دکتر عبدالمطلب رهنما شهردار اردکان

تقدیرنامه ها

آذر 13, 2636
0
دریافت لوح سپاس از فرمانده انتظامی استان فارس
ارديبهشت 01, 2637
0
دریافت تقدیر نامه از مدیرکل بهزیستی استان فارس    
ارديبهشت 27, 2637
0
دریافت تقدیر نامه از مدیرکل و معاون گردشگری و امور زائرین و قائم مقام ستاد خدمات سفر نوروز استان فارس        
خرداد 23, 2637
0
دریافت تقدیر نامه از مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس
خرداد 12, 2640
0
دریافت تقدیر نامه از فرمانده دانشکده علوم و فنون زرهی نزسا
مرداد 22, 2640
0
دریافت لوح سپاس از مدیرکل بهزیستی فارس    
بهمن 29, 2641
0
دریافت تقدیر نامه از فرماندار و امام جمعه شهرستان سپیدان      

آخرین مستندات

  • اطلاعیه ها
ضوابط و مقررات طرح تفصیلی شهر اردکان به شرح پیوست می باشد.  

عکس روز

                    
       

                  آبشار مارگون اردکان فارس

              بزرگترین آبشار چشمه خاورمیانه

سخن شهردار

  • سخن شهردار

    مدیریت شهري در ایران با محدودیتها و چالش هاي عمده اي روبرو است . این محدودیت ها از سویی با رشد جمعیت شهري (مطلق و نسبی) و افزایش نرخ شهرنشینی و شهرگرایی همراه است و از دیگر سو با ساختار سنتی نهادهاي محلی مواجه است که هنوز آمادگی تحولی ساختاري را در خود پیدا نکرده اند .

    ادامه مطلب...
در حوزه زیربنایی، شهر اردکان نیاز به پروژه های زیر ساختی دارد

دکتررهنما شهردار اردکان:

 

در حوزه زیربنایی ، شهراردکان نیاز به پروژه های زیر ساختی دارد و در 5 سال اخیر به این موضوع پرداختیم و کارهای  بسیار خوب و شایسته ای را نسبت به سنوات گذشته انجام داده است.

شهرستان سپیدان و علی الخصوص شهر اردکان در حوزه زیربنایی دارای کمبودهای اساسی است.  
درحوزه تاسیسات شهری ما پروژه هایی رو در سطح شهر از سال 1393 آغاز کردیم ، پروژه هایی مثل کشتارگاه،ساختمان شهرداری و رستوران شهرداری اردکان .
عبدالمطلب رهنما در خصوص پروژه های زیر ساختی حوزه تاسیسات شهری گفت: این سه پروژه در کنار ساختمان ترمینال که به صورت یک اسکلت فلزی نیمه کاره بود و این پروژه را به عنوان یک پروژه در حوزه تاسیسات شهری  به اتمام رساندیم و همچنین هزینه احداث آتش نشانی شهرداری اردکان را هم پرداخت کردیم . وی بیان داشت:  ما اعتقادمان براین است که تمام هزینه ساختمان آتش نشانی و ساختمان ترمینال در زمان ما پرداخت و اجرا شده است. بدلیل اینکه ساختمان ترمینال در حد اسکلت انجام شده بود و ازآنجاکه عمده مبلغ ساخت اخذ شده ودر جاهای دیگرهزینه شده بود ، ما مجبور شدیم با منابع داخلی مان کل پروژه ترمینال که 1300 متر است را اجرا کنیم و قریب به   5/1 میلیارد تومان را در آن زمان صرف تکمیل ساختمان ترمینال کردیم .
 شهرداراردکان فارس به وضعیت ساختمان آتش نشانی هم اشاره کرد و گفت: در مورد ساختمان آتش نشانی باید تاکیدکنم که  جریمه ها و دیر کرد جریمه هایی که پیمانکار اخذ کرد مبلغ 300 میلیون تومان بود که درآن زمان  برابری می کرد با هزینه ساخت یک ساختمان دوطبقه  و ما این جریمه ها و هزینه ها را درسال 93 و 94  پرداخت کردیم.وی اظهارداشت: درمجموع مساحت احداث شده در حوزه ساخت و ساز شهری شامل ساختمان شهرداری ،رستوران، کشتارگاه و ترمینال مسافربری  5500 مترمربع  دراین چهار حوزه ساختمان سازی صورت گرفته است.  شاید این میزان قابل تعمیم است با تمام دوران قبل از سال 1392 در حوزه تاسیسات شهری . رهنما به اهمیت احداث ساختمانهای زیرساختی اردکان پرداخت و گفت: نکته قابل توجه این است که اگر شهرداری بجای این 5500 متر مربع که زیر ساخت است ،آسفالت دراین شهر ریخته بودو یا جدول گذاری، موزاییک و دیوار کار می کرد چندین هزار مترمربع  عملکرد می شد.
رهنما گفت باید به این پرسش ها پاسخ داد که آیا شهراردکان نیازبه زیر ساخت دارد یا ندارد؟ پس چه وقت و چه زمانی و چه کسی باید آستین همت را بالا بزند و برای این شهر با این قدمت کهن امور زیربنایی را اجرایی کند.
عبدالمطلب رهنما از فراز وفرود کار در شهرداری اردکان سخن گفت و افزود : ما حرف ها و گاهی اوقات بی احترامی های زیادی شنیدیم، ولی همه این ها را به جان  ودل خریدیم زیرا که اعتقاد داشتیم که شهراردکان نیاز به تاسیسات زیر ساختی شهری دارد. شاید اگر بنده در زمان مکان یابی ساختمان ترمینال بودم این مکان را انتخاب نمی کردم ، ولی چون  این مکان انتخاب و ستون ها علم شده بود و پروژه تا مرحله اسکلت انجام شده بود ما موظف به تکمیل، تجهیز و راه اندازی آن بودیم. وی درپایان بیان داشت: رویهم رفته شهرداری اردکان اعتقاد به این دارد که در حوزه زیربنایی ،  شهراردکان نیاز به پروژه های زیر ساختی دارد و در 5 سال اخیر حقیقتابه این موضوع ورود پیدا کرده و کارهای  بسیار خوب و شایسته ای را نسبت به سنوات گذشته انجام داده است.

بازدید 1081 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 14 مهر 1399 ساعت 09:42
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

جهت ارتباط باشهردار محترم از طریق زیر اقدام فرمایید

برچسب پایین صفحه

تصاویر پایین صفحه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…