یکشنبه, 07 مهر 2018 ساعت 01:21

سخن شهردار

پیام تبریک شهردار اردکان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی :

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

 آتش نشانی یکی از سخت ترین مشاغل دنیاست و آتش نشانان مردان بزرگی هستند که قدم در این راه سخت گذاشته و از جان خود برای آسایش و ایمنی مردم می گذرند و با هدف نجات جان و مال انسان ها می کوشند تا امید و شادی را برای آسیب دیدگان به ارمغان آورند .

 هفتم مهر ماه به نام روز” آتش نشانی و ایمنی” نامگذاری شده است در واقع این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان هایی پرداخته شود که بدون هیچ ترس و دلهره ای به دل حادثه می روند و تنها یک هدف مشترک دارند و آن هم نجات جان و مال هم نوع خویش است که تا آنها بتوانند در امنیت و رفاه زندگی کنند .

 امروز ما قدردان ناجیانی هستیم که ایثارگرانه جان خود را به مخاطره می اندازند تا صحت و سلامت هموطنان خود را تضمین نمایند ، که کاری بسیار دشوار است و با قدم گذاشتن در مسیر خدمت به خلق خدا بدون شک اجر معنوی در آن دنیا خواهند داشت چرا که نمی توان در این دنیا ذره ای از زحمات و تلاش این عزیزان را جبران نمود .

 اینجانب فرارسیدن 7 مهرماه روز آتش‌نشانی را به تمام کارکنان ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردکان تبریک عرض می‌نمایم و ضمن تشکر از زحمات این عزیزان ، امیدوارم که همواره پیروز و سلامت باشند.

 

           عبدالمطلب رهنما

      شهردار اردکان فارس

                97/7/7     

 

 

                                                 

بازدید 1549 بار آخرین ویرایش در شنبه, 07 مهر 1397 ساعت 10:34

جهت ارتباط باشهردار محترم از طریق زیر اقدام فرمایید

برچسب پایین صفحه

تصاویر پایین صفحه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…