۸۰ هزار متر مربع از معابر اردکان آسفالت شد
01 دی 1400 - 10:05
شناسه : 599
پ
پ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اردکان، دکتر عبدالمطلب رهنما شهردار اردکان گفت: از خرداد ماه سال جاری تاکنون ۸۰ هزار متر مربع از معابر سطح شهر اردکان و شهرک های شهدا و شهید قاضی روکش آسفالت شده است.

دکتر رهنما در این خصوص گفت: در مرحله اول، خردادماه سال جاری ۲۰ هزار متر مربع از معابر شهر اردکان ( از جمله خیابان شهیدان زمانی و گلزار شهدا) با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال آسفالت گردید.

شهردار اردکان افزود: در مرحله دوم، شهرداری اجرای عملیات آسفالت را با دو پیمانکار شروع به کار کرد که در این مرحله ۵۵ هزار متر مربع از معابر شهر اردکان (از جمله معابر: آدینه، شهیدان کمالی، بعثت، میدان چم آس، بلوار جانبازان شهرک شهید قاضی، میدان امام حسین (ع)، خیابان صفا، سپیدار، کمربندی شمالی، خیابان چشمه سبزک، بلوار جهاد، میدان معلم و…) با هزینه ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال روکش آسفالت و لکه گیری شد.

دکتر رهنما گفت: اکیپ دوم عملیات آسفالت در شهرک شهدا مستقر و معابر این شهرک را به متراژ ۵ هزار متر مربع (خیابان شهید علی بابا امینی و معابر فرعی خیابان شهید هاشمی) با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال روکش آسفالت کردند.

در پایان شهردار اردکان گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۸۰ هزار متر مربع از معابر در محدوده شهر اردکان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال روکش آسفالت شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.